Viac informácií o mojich službách

Ako postupovať ďalej? Získať viacej informácií? Zistiť, ktorý program vám pomôže?

Dohodnite si so mnou nezáväzné stretnutie

Prvé stretnutie je nezáväzné a zdarma. Môže prebiehať osobne, cez Skype alebo telefonicky. Na tomto úvodnom stretnutí nevyriešime vaše problémy, ale bližšie sa spoznáme a zistíte, či spolupráca so mnou prispeje k zmenám, ktoré chcete. Získate viac informácií a vyberiete si program, ktorý je pre vás najvhodnejší.

Vyberte si jeden z programov

Pretože žiadna zmena sa neudeje za jednu hodinu, ponúkam 6 alebo 12 hodinový individuálny koučovací program. Informácie o tom, ktorý program je pre vás najvhodnejší, cenu programu a odpovede na všetky vaše otázky sa dozviete na prvom nezáväznom stretnutí.

Začíname jedným z programov

Na vašej ceste vás budem počúvať – nie pre súdenie, ale pre porozumenie. Budete skúšať nové metódy, ktoré vás prevedú k zmenám, ktoré vo svojom živote chcete vidieť. Počas celej doby budem pri vás stáť, povzbudzovať a podporovať vás na každom kroku vašej individuálnej cesty s overenými technikami a stratégiami.

Koučovacie programy

6 hodinový individuálny koučovací program

12 hodinový individuálny koučovací program

Skupinový kurz pre rodičov 

6 hodinový individuálny koučovací program   

  • Koučovací program trvá 6 hodín (1 hod. = 60 min). Intenzitu kurzu si určujete sami. Odporúčam intenzitu 1krát týždenne, program tak bude trvať 6 týždňov.
  • Program môže prebiehať cez Skype alebo osobne.

Môže byť vhodný, ak:

  • máte obavy o svoje dieťa preto, čo sa deje alebo sa môže stať. Potrebujete stratégie, aby ste mohli vychovávať vaše deti so sebaistotou a ľahkosťou;
  • komunikácia s vašim dieťaťom je strohá alebo sa často hádate. Hľadáte stratégie, ktoré pomôžu vyriešiť správanie tínedžerov;
  • ste v situácii, ktorá vám nevyhovuje alebo prechádzate ťažkým životným obdobím.

 

Ako postupovať ďalej? Získať viacej informácií? Zistiť, ktorý program vám pomôže?

Dohodnite si so mnou prvé nezáväzné stretnutie zdarma osobne, cez Skype alebo telefonicky.

Na tomto úvodnom stretnutí nevyriešime vaše problémy, ale bližšie sa spoznáme a zistíte, či spolupráca so mnou prispeje k zmenám, ktoré chcete. Získate viac informácii a vyberiete si program, ktorý je pre vás najvhodnejší.

12 hodinový individuálny koučovací program

  • Koučovací program trvá 12 hodín (1 hod. = 60 min). Intenzitu kurzu si určujete sami. Odporúčam intenzitu 1krát týždenne, program tak bude trvať 12 týždňov
  • Program môže prebiehať cez Skype alebo osobne

Môže byť vhodný, ak:

  • vaše dospievajúce dieťa porušuje všetky pravidlá. Chcete ozdraviť váš vzťah a nastoliť poriadok a mier vo vašej rodine;
  • máte podozrenie, že váš tínedžer robí nebezpečné veci. Potrebujete podporu a stratégie, ktoré dajú vašu domácnosť znovu do poriadku;
  • ste v situácii, ktorá vám nevyhovuje, vaše vzťahy vás ničia a neviete ako ich zlepšiť.

Ako postupovať ďalej? Získať viacej informácií? Zistiť, ktorý program vám pomôže?

Dohodnite si so mnou prvé nezáväzné stretnutie zdarma osobne, cez Skype alebo telefonicky.

Na tomto úvodnom stretnutí nevyriešime vaše problémy, ale bližšie sa spoznáme a zistíte, či spolupráca so mnou prispeje k zmenám, ktoré chcete. Získate viac informácii a vyberiete si program, ktorý je pre vás najvhodnejší

Skupinový kurz pre rodičov

Momentálne nie sú naplánované žiadne skupinové kurzy pre rodičov. Pre viac informácií ma, prosím, kontaktuje tu.

Referencie

„Objavila som vo svojom živote vzorec z detstva, ktorý negatívne ovplyvňoval môj život a tiež vzťah s dospievajúcim synom...

Vďaka láskavému, empatickému a odbornému vedeniu pani Hampl som objavila vo svojom živote vzorec z detstva, ktorý negatívne ovplyvňoval môj život a tiež vzťah s dospievajúcim synom. Naučila ma, ako sa vysporiadať s vlastnými zraneniami tak, aby to nezasahovalo do výchovy môjho syna, naučila ma empaticky počúvať a lepšie porozumieť jeho potrebám.

Pani Hampl mi tiež ukázala, ako získať nadhľad v náročných situáciách, ako neskĺznuť do automatickej reakcie a ako nastaviť hranice, za čo som jej veľmi vďačná. Zároveň som dostala praktické rady a cvičenia, ktoré mi pomôžu ukotviť poznatky v bežnom živote.

Koučing bol pre mňa miestami bolestný proces, avšak hlboký a nesmierne oslobodzujúci. Som presvedčená, že absolvovanie 12 koučovacích hodín boli veľmi dobre investované peniaze, pretože pomohli prehĺbiť vzťah s mojím tínedžerom.

Ešte raz veľká vďaka za tento spoločne strávený čas.“
Milena Gabalcová

„Každá jedna zvládnutá hádka ma presviedča o tom, že to stálo za to...

...Najprv som bola skeptická, ale odhodlaná naučiť sa niečo nové. Absolvovala som 5 hodín kurzu, ktoré ma posunuli ďalej. Verím, že pokiaľ sa budem riadiť dobre mienenými myšlienkami a tipmi, určite sa priblížim k vytúženému cieľu, ktorým bola lepšia komunikácia a väčšia dôvera vo vzťahu s mojou dcérou.

12 rokov je náročných ako pre dieťa, tak aj pre rodiča, ale každá jedna zvládnutá hádka ma presviedča o tom, že to stálo za to. Mojím hlavným problémom bol krik a rýchle reakcie, ktoré ma o niekoľko minút veľmi mrzeli. Petra mi však nastavila zrkadlo a aj keď mi to nebolo príjemné, uvedomila som si, kde robím chybu.

Netvrdím, že po 5 lekciách som dokonalá mama, ktorá už nikdy nedvihne hlas, ale rozhodne si mnohé veci uvedomujem a pracujem na tom, aby u nás doma bolo čo najmenej hádok.“
Eva Lehotská

„Uvedomila som si, že takýto prístup k tínedžerovi mi v období puberty chýbal...

...Ďakujem za prácu, ktorú robíš s veľkým srdcom. Návštevou tvojho kurzu som získala úprimný pohľad zo strany dieťaťa, ako to má a čo je pre neho dôležité. Ak sa priznám, osobne som si uvedomila, že takýto prístup k tínedžerovi mi v období puberty, kedy som ako dievča prechádza obrovskou vnútornou zmenou chýbal. Aj vďaka tvojej práci dokážem dnes komunikovať so svojimi deťmi partnersky.”
Vlaďka Čechová

Dohodnite si prvú hodinu koučingu
nezáväzne a zdarma

Do správy, prosím, uveďte 2-3 dátumy,
kedy Vám môžem zavolať pre dohodnutie termínu

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania Vášho komentára alebo otázky. Viac o Vašich právach nájdete v Zásadách spracovania osobných údajov.